Drzewo

Drzewo

Chciałbym zawisnąć, na drzewie, tak jeden jedyny raz i koniec. Jednak nie tak jak wszyscy. Mam ochotę wisieć do góry nogami. Niby jak na bandżi, ale sznur nie może być elastyczny, musi mnie trzymać na określonym poziomie. Nie lubię być raz ponad, raz poniżej. Dobrze być cały czas ponad, wtedy można wybrzydzać i marudzić. Tak, sznur musi być krótki, ale nie za krótki. W końcu, musi mi też dać swobodę ruchu, ciągłe bycie w jednym miejscu jest nudne. Poza tym trzeba żeby sznur był uwiązany w parku, potrzebuje ludzi. Chociaż nie parki, bo parki. Może być gdziekolwiek indziej.

Pragnę być uwiązany, ale swobodny. Pragnę żyć, tak jak żyję, ale żeby coś mnie trzymało. Coś co będzie silne, a zarazem niezauważalne. Choć tego ostatniego nie jestem pewien…

Mikołaj to i trochę było o pragnieniach. W sumie też nie chciałbym być gorszy i was czymś obdaruje. Dostaniecie wybór. 3 tytuły wpisów spośród kilkunastu, które od jakiegoś czasu są nieopublikowane. 3 pierwsze głosy na dany tytuł i publikacja w czwartek o 21.00. Proste? „Kobiety, które…”,„Nie!” czy „Przyjaciele, kurwa” .

3 comments

 1. mcś - 07/12/2009 22:00

  wiszenie z jednoczesną swobodą ruchu ma to do siebie, że jeśli się ruszysz, to zaczniesz się huśtać, co wiąże się również z przemieszczaniem w pionie.Widziałeś kiedyś coś, co się huśta na jednym poziomie? No way.

  Za dużo komentarzy tu nie masz, ale może chodzi o efekt lawiny…ktoś musi zacząć, a potem się posypie ;] zobaczymy

  Jako prezent poproszę bramkę nr 2. Jedynka kusi, ale wygląda jakby zawierała jakiegoś zonka… zaś tytuł nr 3 zdaje się mówić sam za siebie,więc niech będzie 2 :)

  Odpowiedz
 2. ... - 08/12/2009 11:37

  Z tym huśtaniem w poziomie może faktycznie być krucho, lepiej przymocuj się do jakiejś szyny czy coś będzie szansa że to tylko poziom… Ja wsumie też ostatnio się tak przemieszczam niby w poziomie, ale też w pionie :P wkońcu 111m i 280 to jest różnica :P i Ci powiem że jest to męczące zarówno fizycznie jak psychicznie i mentalnie… życie…

  A co do numeru… hmm jako stary „alkoholik” i człowiek prawie z Pekinu wybrał bym najbardziej wulgarny temat… czyli 3… ale drugi kojarzy mi sie z całkiem niezłą Gazetą lewicową :P też może być… a pierwszy wybrałbym właśnie dla tego zonka :P hmm… trudny wybór… opublikuj wszystkie :P możesz to interpretować jako wstrzymanie sie od głosu…

  … albo jak musi być tylko jeden to niech jest ten drugi … takie najbardziej tajemniczy :P

  Odpowiedz
 3. Zuzanna - 08/12/2009 22:50

  Głosuję na wszystkie trzy naraz, zaniedbałeś nas ostatnio, Kuba (i kto to mówi :P), więc przydałaby się taka porządna długa notka. A każdy z tytułów możesz użyć jako podtytuł. Proste jak bułka z masłem!

  Odpowiedz

Have your say